Начерк Коліївщини на підставі виданих і невиданих документів

Косівщина – одне з найпривабливіших місць на Гуцульщині. Це край родючих територій і полів, високих пагорбів, а також швидких струмків, свіжого повітря, а також чистої води. Необхідно обговорити, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цієї місцевості, її привабливість, а також багатство тварин, а також флора, єдина в своєму роді скарбниця природних угруповань з рідкісною, реліктовою рослинністю, а також різновидами тварин, як ніде в Україні, а також її індивідуальним звичаї, традиції та ремесла насправді завжди приваблювали багато відвідувачів не тільки з нашої власної країни, а й з кількох інших країн.

ФранківщинаТуристична: ТОП-10 місць Косівщини, які варто відвідувати - Місто< span style="display:none" itemprop="caption">Косів — Вікіпедія

Загальна площа території становить 968 квадратних кілометрів (6,5% від площі). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної кількості жителів нашої області Столичне населення становить 14552 (16,5%), країни 73716 (83,5%). Місцевість розташована на передгір’ях і спусках Карпат.

Місто 1 Місто типу Села 2 Усі переговори 45 Обласні обласні ради 1 Місцеві міські ради 1 Міський район Сільські ради 39 60% переговорів області мають горбистий статус. Підсумки роботи обласного агропромислового комплексу за поточні роки свідчать про успішність економіки сусідства.

Таким чином, протягом 2010 р. порівняно з 2009 р. вона зросла до 16%. економічні фінансові інвестиції також зростають (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень доходу. Звичайна заробітна плата середнього (робочого) працівника у 2010 році зросла до 19,7%.

На 01.01.2011 року в Косівській області зареєстровано 5154 юридичних осіб та 720 юридичних осіб. Приймальна палата та Центр дозвілля сприяють створенню сприятливих умов для розвитку бізнесу, спрощенню державної реєстрації, а також спрощенню та прискоренню дозвільних процедур в обласній адміністрації.

Продукція експорту включає деревину, а також вироби з дерева, широкий асортимент комерційних товарів. Речі імпорту складаються з транспортних засобів, гіпсових та гіпсових виробів, полімерних матеріалів, металів та виробів із сталі. Земля, яка може бути використана для сільськогосподарської діяльності в регіоні, становить 39 600 га (або https://www.deadbeathomeowner.com/ community/profile/robbinlaver329/ 44% загального розташування регіону): 30% обробних земель, 63.

Начерк Коліївщини на підставі виданих і невиданих документів

8% woodlands. Переважно місцеве населення – це ті, хто пов’язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також веде власне підсобне господарство, хоча в області налічується 21 більша ферма. На території району розташовано 7 центрів дозвілля та forum.microstartup.co будинки-інтернати, 4 готелі, 1 база відпочинку для дітей, 4 готелі, 52 гранджі.

Косів — ВікіпедіяКосів будує центр. Навіщо на Прикарпатті відновлюють килимовий цех – за 21 млн Косівська районна рада Івано-Франківської області

There is a bus thrashing to the funding (Kosiv-Kyiv). 652 items of the retail commerce, 141 objects of the general public catering, 60 items of consumer services, 8 markets are working in the area. The customer solutions provide 19 sort of their service, 15 for the country area. There are 49 culture centres, 50 collections, 5 youngsters art institutions (Kosiv, Kuty, Rozhniv, Yabluniv, Kosmach), 3 galleries (Kosiv, Khimchyn, Kuty) in the area.

Освітня інформація: в області функціонує 55 додаткових закладів (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (входить Юторопський навчально-методичний центр, загалом у цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський вечірній коледж 546 учнів; 3 повідомлення шкільних організацій. Лікувальна служба: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівська РЛ 100 ліжок, Кутинська 85 ліжок, Космач 16 ліжок, Косівська туберкульоз

В області 641 лікарняні ліжка. 10 клінічних диспансерів користуються послугами їх лікування. У цій сфері працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує професійний технікум:36, який орієнтується на підготовку кваліфікованих працівників для народного господарства: плодоовощів, слюсарів сільськогосподарської техніки, а також техніки, трактористів, шоферів, кухарів, https ://kosiv. club/library/zdvizhen-hram/510-89-odjag.html майстри плитки.

Читайте також

Косівщина туристична

https://kosiv.club/music- menu/660-anons-gutsulskaya-rozkolyada. html

Спеціалізація дизайну Дизайн костюмів, Художня шкіра, Макет меблів, а також дерев’яних виробів, Графічний макет. Сфера знань прикладного та декоративного мистецтва Творчі вироби з дерева, художня сталь, художня кераміка, itmaa.org Творче ткацтво.